Mijn Fysio heeft de moed opgegeven en vertelde niets meer voor me te kunnen doen. Best vreemd, want ik vond mezelf opknappen. Mijn knuffelbeertje in het Maasstad ziekenhuis had vanmorgen ook een probleem. Ik had natuurlijk nog steeds reuma, maar ze kon er niets verkeerds over zeggen.
meer lezen… »
Archief van augustus, 2013
Ziek zijn en beter worden 7,
30 augustus 2013Paling,
20 augustus 2013Paling? ja natuurlijk, maar dan wel paling van Sam Uil, Meeldijk 34, in Burgh-Sluis, gemeente Burgh-Haamstede. Sam verkoopt de lekkerste paling van de hele wereld. Natuurlijk, het is zestig kilometer rijden, maar dan heb je ook de enige echte paling van Sam.
meer lezen… »
Snurken,
14 augustus 2013Alweer even geleden dat mijn laatste onzin geplaatst is. Maar ja, eigenlijk is er niets gebeurd en dan kan ik wel bijdehand gaan doen, maar dat zit niet in mijn aard. Nou ja, snurken dan, maar dat wil toch niemand horen?
meer lezen… »
